Cheftrænere
Patrick Kofoed
Beskrivelse
Områder:
  • Cheftræner
  • Krydstræning
  • Løb
  • Trailløb
  • Spinning
 
Uddannelse
  • DIF 1 + 2
  • DTrif 1 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Steen Haning
Beskrivelse
Områder:
  • Cheftræner
  • Krydstræning
  • Åbent vand
  • Løb
 
Uddannelse:
  • DIF 1
  • DTriF 1.
 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Cheftræner - Ungdom
Martin Haastrup Ishøi
Beskrivelse
Områder
  • Ungdom - Cheftræner
  • Løb
  • Svømning
  • Åbent vand svømning
  • Krydstræning
  • Cykling
  • Spinning
  • Styrke
  • Bikefit
  • Aero optimering
 
Uddannelse:
  • DIF 1 + 2
  • DiplomDTriF 1 + 2 
  • DiplomSvømme Union 1 + 2 + 3
Se hele beskrivelsen
Områdeansvarlige
Ditte Friis
Beskrivelse
Områder:
  • Ansvarlig for svømning
  • Åbent vand svømning
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jesper Dünweber Darre
Beskrivelse
Områder:
  • Ansvarlig for cykling
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Nichlas Gustafsen
Beskrivelse
Områder:
  • Ansvarlig for løb
  • Svømning
  • Åbent vand svømning
  • Krydstræning
  • Cykling
  • Spinning
  • Løb
  • Trailløb
 
Uddannelse:
  • DIF 1 + 2
  • DTriF 1 + 2 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Trænere
Celine Brock
Beskrivelse
Områder:
Svømning
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Ditte Friis
Beskrivelse
Områder:
  • Ansvarlig for svømning
  • Åbent vand svømning
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Edgar Federico Burgos Acevedo
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Ivan Lessel
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jan Bergendorff Peterson
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jesper Dünweber Darre
Beskrivelse
Områder:
  • Ansvarlig for cykling
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Johnny Baastrup Andersen
Beskrivelse
Områder:
  • Åbent vand
  • Svømning
  • Cykling
  • Spinning
  • Mountainbike
  • Krydstræning
  • Løb
  • Trailløb
  • Styrketræning/ coretræning
  • Yoga
 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Lisbeth Fridthjof
Beskrivelse
Områder:
  • Spinning
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Mads Graack-Dalager
Beskrivelse
Områder:
  • Krydstræning
  • Trailløb
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Martin Haastrup Ishøi
Beskrivelse
Områder
  • Ungdom - Cheftræner
  • Løb
  • Svømning
  • Åbent vand svømning
  • Krydstræning
  • Cykling
  • Spinning
  • Styrke
  • Bikefit
  • Aero optimering
 
Uddannelse:
  • DIF 1 + 2
  • DiplomDTriF 1 + 2 
  • DiplomSvømme Union 1 + 2 + 3
Se hele beskrivelsen
Martin Ødegaard
Beskrivelse
Områder:
  • Spinning
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Nanna Wassard Bonde
Beskrivelse
Områder:
  • Trailløb
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Nichlas Gustafsen
Beskrivelse
Områder:
  • Ansvarlig for løb
  • Svømning
  • Åbent vand svømning
  • Krydstræning
  • Cykling
  • Spinning
  • Løb
  • Trailløb
 
Uddannelse:
  • DIF 1 + 2
  • DTriF 1 + 2 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Peter Gyde
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Sofie Weber
Beskrivelse
Områder:
Svømning
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Sune R. Bagger
Beskrivelse
Områder:
  • Spinning
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Søren Budde Jensen
Beskrivelse
Områder:
  • Svømning
  • Åbent vand svømning
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Tommy Hein
Beskrivelse
Områder:
  • Krydstræning
  • Løb
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Torben Andersen
Beskrivelse
Områder:
  • Cykling
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Trænere - Ungdom
Brian Jensen
Beskrivelse
Områder:
  • Ungdom - Løb
  • Ungdom - Cykling
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Daniel Frederiksen
Beskrivelse
Områder:
  • Ungdom - Løb
  • Ungdom - Cykling 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Kim Lefevre Simonsen
Beskrivelse
Områder:
  • Ungdom - Løb
  • Ungdom - Cykling
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Michael Berlin
Beskrivelse
Områder:
Ungdom - LøbUngdom - Cykling
Se hele beskrivelsen
Vis hold