Cheftrænere
Patrick Kofoed
Beskrivelse
Områder:
  • Cheftræner
  • Krydstræning
  • Løb
  • Trailløb
  • Spinning
 
Uddannelse
  • DIF 1 + 2
  • DTrif 1 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Steen Haning
Beskrivelse
Områder:
  • Cheftræner
  • Krydstræning
  • Åbent vand
  • Løb
 
Uddannelse:
  • DIF 1
  • DTriF 1.
 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Områdeansvarlige
Frederik Siem Pedersen
Beskrivelse
Områder:
  • Ansvarlig for svømning
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jesper Dünweber Darre
Beskrivelse
Områder:
  • Ansvarlig for cykling
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Nichlas Gustafsen
Beskrivelse
Områder:
  • Ansvarlig for løb
  • Svømning
  • Åbenvand svømning
  • Krydstræning
  • Cykling
  • Spinning
  • Løb
  • Trailløb
 
Uddannelse:
  • DIF 1 + 2
  • DTriF 1 + 2 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Trænere
Ditte Friis
Beskrivelse
Områder:
  • Svømning
  • Åbent vand
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jack Dige Streit
Beskrivelse
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Jesper Kallesøe
Beskrivelse
Områder:
  • Open Water (Åbent vand)
  • Svømning
Uddannelse:
  • DIF 1
  • DTriF 1
  • Åbent vand
  • Diverse kurser fra Dansk Svømmeunion 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Johnny Baastrup Andersen
Beskrivelse
Områder:
  • Åbent vand
  • Svømning
  • Cykling
  • Spinning
  • Mountainbike
  • Krydstræning
  • Løb
  • Trailløb
  • Styrketræning/ coretræning
  • Yoga
 
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Klaus Matzen
Beskrivelse
Områder:
  • Mountainbike
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Lisbeth Fridthjof
Beskrivelse
Områder:
  • Spinning
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Mads Graack-Dalager
Beskrivelse
Områder:
  • Krydstræning
  • Trailløb
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Margit Aagaard
Beskrivelse
Områder:
  • Spinning
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Martin Haastrup Ishøi
Beskrivelse
Områder
  • Løb
  • Svømning
  • Åbenvand svømning
  • Krydstræning
  • Cykling
  • Spinning
  • Styrke
  • Bikefit
  • Aero optimering
 
Uddannelse:
  • DIF 1 + 2
  • DiplomDTriF 1 + 2 
  • DiplomSvømme Union 1 + 2 + 3
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Martin Ødegaard
Beskrivelse
Områder:
  • Spinning
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Sune R. Bagger
Beskrivelse
Områder:
  • Spinning
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Tommy Hein
Beskrivelse
Områder:
  • Krydstræning
  • Løb
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Torben Andersen
Beskrivelse
Områder:
  • Cykling
Se hele beskrivelsen
Vis hold
Ulrik Uhre Brink
Beskrivelse
Områder: 
  • Svømning
Se hele beskrivelsen
Vis hold